Nazwa forum

Opis forum


#1 2006-12-17 11:38:03

Sandman

Supermen/women

Skąd: Ad-Dahna
Zarejestrowany: 2006-07-27
Posty: 243
Punktów :   

Nara

Jak by nie było forum się zamroziło... i ludzie z forum też. Nie piszecie na GG nie odpowiedzieliści na opis w którym była mowa że nie mam numerów [Marty i Bogny nr. znam na pamięć] Nie chcecie pisać to nie ja z tąd wypierdalam, nara


Bitch keep talkin Keep on popin off with them jaws because We aint stoppin
We aint got to prove shit to yall so all yall can lick the balls and keep walkin
Keep on poppin that shit you poppin Cause we aint stoppin cuz you aint stoppin us
We aint got to prove shit to yall so all yall can lick the balls and keep walkin

Offline

 

#2 2007-02-17 16:15:47

nela

Obcykany:)

9298744
Skąd: Brzostek
Zarejestrowany: 2006-07-25
Posty: 155
Punktów :   

Re: Nara

Co ci sie Sandman stało??? JA sobie całkiem zapomniałam o tym forum. Nawet nie miałam kiedy wpaść. Nie widziałam zebyś miał w opisie ze nie masz naszych nr. Jak kiedyś do cibie na gg napisałam, to nawet mi nie odpisałeś.... A tak w ogole to przecież tu na forum, też sa podane nr gg, przy uzytkowiniku. Nie widac????

Ostatnio edytowany przez nela (2007-02-17 16:26:36)

Offline

 

#3 2007-03-12 16:23:08

Dominika

Stary Dziad:lol:

8980028
Zarejestrowany: 2006-07-26
Posty: 117
Punktów :   

Re: Nara

przez pewien czas nie bylo nas na gg bo po prostu nie mialysmy neta (ja i nela) i naprawde nie widzialam tego opisu zreszta zawsze jak jestem na gadu to tak sie sklada ze ciebie sandman nie ma, nie wiem moze zmieniles nr......... zawsze przeciez mozesz do nas napisac a nie robic aferki na forum i piszesz takie cos ze my nie chcemy z toba pisac to jest nieprawda chyba ze to ty nie chcesz

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polski-rp.pun.pl www.apochujec.pun.pl www.wyleczonazazs.pun.pl www.psychoczopki.pun.pl www.jaysean.pun.pl